PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Katarzyna Synowiec Miss Polski Nastolatek 2020!

alternatywny tekst

W miniony piątek odbył się finał Miss Polski Nastolatek. O tytuł najpiękniejszej nastolatki 2020 walczyła nasza uczennica Katarzyna Synowiec. W ostatecznym rozrachunku zwyciężyła Kasia, zgarniając koronę oraz tytuł Miss Polski Nastolatek. Serdecznie gratulujemy!!!

Więcej na:
gazetalubuska.pl
lubuskie24.pl


NIESIEMY POMOC NA ŚWIĘTA

alternatywny tekst
NIESIEMY POMOC NA ŚWIĘTA
Na początku grudnia zgodnie już można powiedzieć z naszą szkolną tradycją ogłosiliśmy akcję pt: Podaruj innym radosne Święta". Były pewne obawy, iż z powodu pandemii przeprowadzenie tej akcji nie będzie takie proste i być może nie przyniesie ona spodziewanych efektów. Lecz zarówno pracownicy szkoły jak i uczniowie stanęli na wysokości zadania i wyniku przeprowadzonej akcji udało się zebrać sporo produktów żywnościowych oraz chemii gospodarczej. Wszystkie te produkty zostały przekazane potrzebującym jeszcze na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia. Za okazaną życzliwość i wsparcie obdarowana rodzina była niezmiernie wdzięczna i przekazała podziękowania oraz najpiękniejsze życzenia Świąteczne wszystkim darczyńcom.


NIESIEMY POMOC NA ŚWIĘTA(obejrzyj)

Życzenia 1b.


Moi Drodzy,
Wraz z moja klasą 1b LO, pragniemy złożyć Wam życzenia ... całemu gronu pedagogicznemu, uczniom i wszystkim pracownikom 3 LO z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Życzymy Wam pięknych chwil w świetle choinki, radosnych momentów w gronie najbliższych, dystansu do świata w tym szczególnym czasie i worka wspomnień, które pozostaną z Wami na kolejne lata.
Wesołych Świąt Kochani!!!

1b z wychowawca , Anną Czarnecką

Życzenia 1b(obejrzyj)

KONKURS ŚWIĄTECZNY


KONKURS ŚWIĄTECZNY
Zrobiło się świątecznie. Zapachniały pierniczki, świerkowe drzewko, smażony karp. Już migoczą światełka na choince, szeleści papier przy pakowaniu prezentów a w tle Last Christmas... To wszystko znalazło się w konkursowych świątecznych wpisach na blogu w języku angielskim. Nie zabrakło też odniesień do wyjątkowości tych Świąt w czasie pandemii. Mają być piękne jak zwykle i nadzwyczajnie pełne życzliwości. W końcu, jak napisała wyróżniona Julia Wyrobko z klasy 3a, 'Christmas is first and foremost giving love to others'.
Dziękuję za napisanie świątecznych tekstów piętnastu autorkom z moich grup językowych.
Niech to, co piękne, ważne i szczęśliwe zagości w naszych domach w te Święta.

Anna Lachowska-Krawczyk

Otrzęsiny 2020

Tutaj umieszczasz tekst alternatywny


W środę 23 września odbyły się OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH, które przygotowała klasa 2c wraz z wychowawcą, panią Edytą Ryłko-Burdun. Przedstawiciele klas zaprezentowali wdzięk swojego kota i pochwalili się długością kociego ogona. Następnie zostało sprawdzone, na ile zdążyli już poznać swojego wychowawcę, który przez cztery lata będzie ich przyjacielem, powiernikiem i strażnikiem. Zaprezentowali również jego karykaturę. Jury oceniło także wiedzę dotyczącą znajomości poszczególnych nauczycieli przedmiotowców oraz organizacji i funkcjonowania naszego liceum. Na dowód stania się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły pierwszaki odczytały kontrakt i go podpisały. Rywalizacja przebiegała w atmosferze dobrej zabawy, a zwycięska klasa 1b w nagrodę otrzymała ZŁOTĄ KARTĘ - jeden wybrany dzień bez odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek. Zgodnie z tradycją naszej szkoły zorganizuje również przyszłoroczne otrzęsiny klas pierwszych. Gratulujemy :)

Otrzęsiny 2020(obejrzyj)

Czytamy Słowackiego na Słowackiego


5. września 2020r. Para Prezydencka zapoczątkowała Narodowe Czytanie „Balladyny” Juliusza Słowackiego. Uczniowie ZSO nr 3 aktywnie przyłączyli się do akcji.
W dniu 10. września czytaliśmy dramat naszego wieszcza na lekcjach języka polskiego
i zajęciach z wychowawcą. 9. września udaliśmy się na ulicę Słowackiego w Gorzowie Wlkp., aby poznawać utwór Słowackiego na Słowackiego.


Czytamy Słowackiego na Słowackiego(obejrzyj)


Harmonogram zebrań z rodzicami


Harmonogram zebrań z rodzicami III LO:

10.09.2020 (klasy pierwsze podstawówce i klasy drugie po gimnazjum)
16.00 2a - duża sala gimnastyczna
16.00 1a - stołówka
17.00 2b - duża sala gimnastyczna
17.00 1b - stołówka
18.00 1c - stołówka

16.09.2020 (klasy drugie po podstawówce i klasy trzecie po gimnazjum)
16.00 2a - stołówka
16.00 2b - duża sala gimnastyczna
18.00 2c - stołówka

17.00 3a - stołówka
17.00 3b - duża sala gimnastyczna

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,198,825 Unikalnych wizyt