PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Gra miejska III LO, klasy C.


Podczas środowej Gry miejskiej wykonaliśmy wcześniej przygotowane przez kolegów i koleżanki ze starszych klas zadania. Chodziliśmy za starszakami robiąc sobie zdjęcia z mijanymi pomnikami. Strzałki doprowadziły nas do Parku Siemiradzkiego, w którym udaliśmy się na Kozacką Górę. Po zakończeniu zabawy wróciliśmy do szkoły.


Gra miejska, klasy C.(obejrzyj)


Gra miejska III LO, klasy B.2 czerwca uczniowie wszystkich klas wzięli udział w Grze miejskiej. Dziś przedstawiamy relację z wykonywania zadań klas B, ścieżka dendrologiczna.Gra miejska, klasy B.(obejrzyj)


Czas na odnowienie relacji...Czas na odnowienie relacji.. klasowych, szkolnych.. tym razem klasa 2b liceum wraz z wychowawcą wzięła udział w warsztatach z panią Pedagog.. warsztaty odbyły się na zielonych terenach wokół naszej szkoły.. okazało się, że zadania które przygotowała dla klasy oraz wychowawcy, Pani Pedagog wcale nie były takie łatwe..np rozpoznać po głosie uczniów swojej klasy.
Było dużo ważnych rozmów o czasie izolacji, emocjach, uczuciach o powrocie do szkoły i związanych z nim obawach. Poza tym świetnie się bawiliśmy grając w kalambury.
Ale najważniejsze, że nareszcie byliśmy razem !!!


Czas na odnowienie relacji...(obejrzyj)

Składanie wniosków w rekrutacji 2021r.Drodzy ósmoklasiści. Przypominamy REGULAMIN REKRUTACJI ABSOLWENTÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH do klas pierwszych III Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Szafera w Gorzowie Wlkp.

Regulamin rekrutacji 2021(pobierz)Link do strony naboru : Urząd Miasta Gorzowa WielkopolskiegoZwracamy szczególną uwagę, aby kandydaci do klas pierwszych składali dokumenty w wersji papierowej lub elektronicznej (w formie skanu) w sekretariacie III Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Szafera w Gorzowie Wlkp. lub na adres e-mail: zso3@edu.gorzow.pl. Jest również możliwość pozostawienia dokumentu w skrzynce podawczej przy głównym wejściu do szkoły. Wniosek o przyjęcie do szkoły, wydrukowany z systemu elektronicznego powinien posiadać wszystkie niezbędne podpisy. Wnioski wysłane drogą mailową prosimy potwierdzać telefonicznie pod numerem telefonu (095) 72-02-400.

Do zobaczenia we wrześniu:)

O szczepionkach przeciw koronawirusowi - językiem ludzkim.O szczepionkach przeciw koronawirusowi –językiem ludzkim.
FESTIWAL NAUKI Z AWF 20 maja br. uczniowie z klasa 1b uczestniczyli w wideo-konferencji, podczas której wysłuchali wykład prof. dr hab. n. med. Magdaleny Fikus (Centrum Nauki Kopernik) pt. “ O szczepionkach przeciw koronawirusowi –językiem ludzkim”. Pani profesor jest biologiem molekularnym, wykładowczynią wielu prestiżowych uczelni, wybitną popularyzatorką nauki, współtwórczynią, współorganizatorką i przewodniczącą Rady Programowej Festiwalu Nauki w Warszawie (21 edycji). Wykładowczyni jest również członkinią międzynarodowego stowarzyszenia EUSCEA, przewodniczącą Rady Upowszechniania Nauki PAN, członkinią Rady Programowej Centrum Nauki Kopernik.

Po powrocie do szkoły :)Po ok 7 – miesiącach zdalnej nauki spotkaliśmy się w szkole. Do takich spotkań i takich zajęć tęskniliśmy !!! Poprzez wspólne eksperymentowanie utrwaliliśmy sobie to co znamy z teorii ale również przypomnieliśmy jak pracować w grupie. To był jak najbardziej przyjazny powrót do szkoły!!!


Po powrocie do szkoły :)(obejrzyj)


Pożegnanie maturzystów 2021r.


W drugim dniu egzaminów maturalnych, tj. 5 maja odbyło się uroczyste zakończenie klas maturalnych, wszystko w ścisłym rygorze sanitarnym. Ze łzami wzruszenia pożegnaliśmy dwie klasy. Nie obyło się też bez uśmiechów oraz ostatnich tęsknych spojrzeń w stronę murów szkoły. Niełatwe to były chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach.

Drodzy Absolwenci,
na zawsze zapisaliście się w naszej pamięci i na kartach historii szkoły. Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole był dla Was doskonałym wstępem do dorosłości i nauczył Was pokonywania przeszkód. W ciągu tych lat, wypełnionych nauką, staliście się dojrzalsi i bardziej odpowiedzialni. Rozpoczęliście nowy etap życia. Nigdy nie traćcie wiary w siebie. Nie bójcie się marzeń. One dodają siły, motywują do działania, zachęcają do przezwyciężenia własnych słabości.

Pożegnanie maturzystów 2021r.(obejrzyj)


Wygenerowano w sekund: 0.01
1,262,609 Unikalnych wizyt