PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Lista podręczników na rok szkolny 2021/2022.

LISTA PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022 - dotyczy uczniów po szkole podstawowej.


Pobierz listę podręczników do klasy I po szkole podstawowejPobierz listę podręczników do klasy II po szkole podstawowejUWAGA!!!
Koniecznie zapoznaj się z przydziałem do profilu i grup językowych przez zakupem podręczników####################################################

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - relacja.Koniec roku szkolnego – wydarzenie radosne, wyczekiwane, odliczane….w tym roku szkolnym jednak wyjątkowe, nietypowe, w cieniu pandemii i długiego nauczania zdalnego. Właśnie teraz przekonujemy się, jak nieoceniony w edukacji jest bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielem i nawiązywanie wzajemnych relacji.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek, zwłaszcza od komputerów! Całej społeczności życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a we wrześniu miejmy nadzieję, że zobaczymy się w szkole, w klasach, przy tablicach, w świetlicy, w bibliotece, na boisku –RAZEM!


Zakończenie roku szkolnego 2020/2021(obejrzyj)

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021. cz.2

Wczorajsze prognozy nie sprawdziły się. Uroczystości zakończenia roku szkolnego będą odbywały się według zaplanowanego harmonogramu jednakże ich miejscem będzie boisko szkolne:).

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice,

w związku z prognozami pogody na jutro nie będzie możliwe przeprowadzenie uroczystości zakończenia roku szkolnego na zewnątrz. W związku z powyższym przebieg wydarzenia przedstawia się następująco:

godz. 9.00 zakończenie dla klas I-III SP - krótka uroczystość w sali gimnastycznej następnie przejście do klas i rozdanie świadectw.

godz. 9.30 zakończenie dla klas IV-VI SP - krótka uroczystość w sali gimnastycznej następnie przejście do klas i rozdanie świadectw.

godz. 10.00 zakończenie dla klas I LO - krótka uroczystość w sali gimnastycznej następnie przejście do klas i rozdanie świadectw.

godz. 10.30. zakończenie dla klas II LO - krótka uroczystość w sali gimnastycznej następnie przejście do klas i rozdanie
świadectw.

Ze względów epidemicznych w zakończeniu roku w szkole uczestniczą wyłącznie uczniowie i wychowawcy klas. W czasie spotkań w sali gimnastycznej obowiązuje noszenie maseczek.Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer„Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer” w zeszłym roku słowa te brzmiały nieprawdopodobnie, ale dawały nadzieję. Dzisiaj udało się! 16 czerwca 2021 roku klasa 2a wybrała się na Gorzowskie Murawy. Nic więcej nie piszemy, zdjęcia pokazują nasza radość.


Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer.(obejrzyj)


Festiwal Nauki z AWFW piątek 18 czerwca br. uczniowie klasy 1c_pp udali się wraz z nauczycielami wychowania fizycznego na warsztaty pt. "Budowanie i odżywianie mięśni szkieletowych- tajna broń w sporcie" organizowanych w ramach IV edycji Gorzowskiego Festiwalu Nauki z AWF. Uczniowie podczas wykładów dowiedzieli się co jeść i jak ćwiczyć, aby mięśnie tzw. core były sprzymierzeńcem młodego sportowca. W drugiej części warsztatów w laboratorium uczniowie mogli dokonać pomiaru własnego czasu reakcji organizmu.


Festiwal Nauki z AWF(obejrzyj)

Dzień Sportu.W dniu 04.06.2021r. W Naszej szkole odbył się Dzień Sportu.Uczniowie klas licealnych wraz z wychowawcami rozegrali międzynarodowy turniej zbijaka oraz unihokeja. Czas pomiędzy rozgrywkami umilały Nam kalambury oraz zabawy integracyjne. Głównym celem projektu było zachęcenie uczniów do aktywności ruchowej ,integrowanie się klas, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły, nauka prosportowego zachowania sekcji kibiców oraz przede wszystkim dobra zabawa :)


Dzień Sportu 2021r.(obejrzyj)

Wygenerowano w sekund: 0.00
1,362,582 Unikalnych wizyt