PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Pożegnanie maturzystów 2021r.


W drugim dniu egzaminów maturalnych, tj. 5 maja odbyło się uroczyste zakończenie klas maturalnych, wszystko w ścisłym rygorze sanitarnym. Ze łzami wzruszenia pożegnaliśmy dwie klasy. Nie obyło się też bez uśmiechów oraz ostatnich tęsknych spojrzeń w stronę murów szkoły. Niełatwe to były chwile pożegnania, zwłaszcza w tak trudnych okolicznościach.

Drodzy Absolwenci,
na zawsze zapisaliście się w naszej pamięci i na kartach historii szkoły. Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole był dla Was doskonałym wstępem do dorosłości i nauczył Was pokonywania przeszkód. W ciągu tych lat, wypełnionych nauką, staliście się dojrzalsi i bardziej odpowiedzialni. Rozpoczęliście nowy etap życia. Nigdy nie traćcie wiary w siebie. Nie bójcie się marzeń. One dodają siły, motywują do działania, zachęcają do przezwyciężenia własnych słabości.

Pożegnanie maturzystów 2021r.(obejrzyj)


Matura 2021


Punktualnie o dziewiątej maturzyści zasiądą w ławkach, aby napisać egzamin z języka polskiego. Do obowiązkowej matury przystąpi w naszej szkole ponad pięćdziesiąt osób.

Epidemia koronawirusa sprawia, że tegoroczne egzaminy maturalne są już kolejnymi, które odbędą się w ścisłym rygorze sanitarnym.

Jutro 4 maja maturzyści przystąpią do egzaminu pisemnego z języka polskiego, w środę 5 maja z matematyki, natomiast w czwartek i piątek z języka angielskiego. Matury potrwają do 20 maja. Wyniki egzaminu maturalnego w terminie głównym i dodatkowym będą znane 5 lipca.

Wszystkim maturzystom życzymy szczęścia, łatwych zadań i połamania długopisów. Licząc, że trzy lata nauki przyniosą efekty i wyniki będą bardzo dobre, które pozwolą dostać się na wymarzone studia.

Projekt: On-linowa edukacjaProjekt „On-linowa edukacja”, to projekt współfinansowany ze środków unijnych w ramach Osi 8. Nowoczesna edukacja, Działania 8.2 Wyrównywanie dysproporcji w jakości kształcenia na poziomie ogólnym oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i zdrowotnych, Poddziałania 8.2.2 Wyrównywanie dysproporcji w jakości kształcenia na poziomie ogólnym oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych i zdrowotnych – ZIT.

Celem głównym tego projektu jest wyposażenie gorzowskich szkół samorządowych realizujących kształcenie ogólne, tj. szkół podstawowych i liceów, w tym szkół specjalnych, w sprzęt niezbędny do nauki na odległość. Doposażenie szkół pozwoli zniwelować problem braku odpowiedniego, dla uczniów i nauczycieli, sprzętu w sytuacji konieczności realizowania zajęć w formie on-line.

W ramach projektu zakupiono 443 laptopy, 74 zestawy komputerowe, 527 zestawów oprogramowania biurowego, 30 tabletów oraz 15 monitorów interaktywnych. Wyżej wymieniony sprzęt, zgodnie z przeprowadzoną wcześniej diagnozą, trafił do 18 szkół podstawowych oraz 7 liceów ogólnokształcących.

Całkowita wartość projektu wyniosła 1 898 719,27 zł, w tym 1 613 911,37 zł dofinansowano ze środków unijnych.


"Inventions and Discoveries by Women"


Klasy drugie i pierwsze liceum realizują w tym roku szkolnym projekt międzynarodowy "Inventions and Discoveries by Women". Uczniowie opisują wynalazki kobiet,które wpływają na nasze codzienne życie.
Projekt realizjemy wspolnie ze szkołą z Mazzarron w Hiszpanii.
M.Brodzińska


Inventions and Discoveries by Women(obejrzyj)

Dzień Otwarty już za nami! Dziękujemy!Dzień Otwarty już za nami! Dziękujemy!


Bardzo dziękujemy wszystkim Ósmoklasistom i Rodzicom za przybycie on-line na Dzień Otwarty Szkoły. Bardzo nam miło, że oferta naszej szkoły cieszy się Państwa zainteresowaniem.


Do zobaczenia we wrześniu!


Dyrekcja, Nauczyciele III LO


Zobaczmy to jeszcze raz: FILM O NAS


DZIEŃ OTWARTY 24.04.2021r.

alternatywny tekst

Link do spotkania


Logujących się Gości prosimy o podanie imienia oraz nazwę szkoły lub miejscowości.Regulamin rekrutacji 2021r.

HARMONOGRAM REKRUTACJI na rok szkolny 2021/2022

Regulamin rekrutacji 2021(pobierz)
Wygenerowano w sekund: 0.01
1,237,936 Unikalnych wizyt