PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Lista podręczników 2016/2017

LISTA PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Pobierz listę podręczników do klasy I

Pobierz listę podręczników do klasy II

Pobierz listę podręczników do klasy IIIMoja codziennośćW tym roku szkolnym odbył się konkurs fotograficzny pt. „Moja codzienność”. Wzięło w nim udział sześcioro uczestników z gimnazjum i liceum: Anna Kurowska, Julia Strzałkowska, Julia Sztachańska, Hubert Włoskowicz, Iga Szafirowicz, Joanna Dudziak.

Za interesujące i oryginalne ujęcie tematu oraz ciekawą estetykę fotografii laureatką została Julia Strzałkowska z kl. 2a gimnazjum. Na wyróżnienie za pomysłowość w ukazywaniu przestrzeni zasłużyły także zdjęcia Julii Sztachańskiej z kl. 1a gimnazjum, która zajęła drugie miejsce.

Prace nagrodzone oraz wybrane zdjęcia pozostałych uczestników zostały wywołane w dużych formatach i będą eksponowane na ścianach szkolnego korytarza na II piętrze.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Niech staną się dla wszystkich inspiracją do twórczych zmagań z fotografią.Moja codzienność - 2016r.(obejrzyj)Kiermasz podręczników.Kiermasz podręczników szkolnych odbędzie się 22.06.2016r. (środa) po 4 lekcji na długiej przerwie (11.30-11.50) w sali 35.
Zapraszamy sprzedających i kupujących.

Zew Gdyni w Pacowni FS coraz bliżej!Tak jak wielkimi krokami zbliża się wydarzenie ZEW GDYNI! DAJ SIĘ ZAPROSIĆ NA FESTIWAL!, tak przy tej okazji nadchodzi moment premiery filmu uczniów naszej szkoły. O tym jak film „ZEW MORZA” H. Szaro zainspirował licealistów do pracy nad własnym filmem zrealizowanym w konwencji niemego kina, bez dialogów, z napisami na planszach oraz w jaki sposób przebiegała realizacja filmu możecie dowiedzieć się oglądając rozmowę redaktor TVP3 Gorzów z p. Małgorzatą Miszczak w programie Kalejdoskop .

Rozmowa w TVP3 Gorzów z p. Małgorzatą Miszczak


DZIEŃ OTWARTY - fotorelacja.

Dzień Otwarty - 2016r.(obejrzyj)
Halo Gdynia, tu Gorzów!

18 czerwca w Pracowni Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3 w Gorzowie Wlkp. odbędzie się pokaz filmu z 1927 r. pt. ZEW MORZA w reż. Henryka Szaro, na który serdecznie zapraszamy. (Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy wysyłać drogą mailową od 6 do 15 czerwca na adres: gosiamisz@poczta.onet.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.


Tymczasem nasi uczniowie: Michał Smętkowski, Ada Majchrzak, Ewelina Ciężka i Małgosia Adamska oraz zaprzyjaźniony z nami, absolwent naszego gimnazjum- Paweł Sokolnicki wraz z opiekunem koła filmowego p. Małgorzatą Miszczak realizują własny film pt. ZEW MARZEŃ, będący swoistą odpowiedzią na legendarny film H. Szaro.
Daj się zaprosić na Festiwal!

Serdecznie zapraszamy na pokaz filmu ZEW MORZA, który odbędzie się w PRACOWNI FILMOTEKI SZKOLNEJ w naszej szkole, 18 czerwca 2016 r. o godz. 17.00.


Przed nami wyjątkowa impreza urodzinowa równocześnie w 90 kinach w Polsce, pod hasłem Zew Gdyni! Daj się zaprosić na Festiwal! Jubileusz Gdyni uświetnimy pokazem miłosno-przygodowej historii Zew Morza (1927) - jednego z najciekawszych filmów niemego kina, z muzyką współcześnie skomponowaną przez Krzesimira Dębskiego.

Oprócz projekcji filmu czekają nas niespodzianki oraz losowanie nagród!!!
Wygenerowano w sekund: 0.02
546,229 Unikalnych wizyt