Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

MOVE UP

Uczennice naszej szkoły - Martyna Florczak (1c) i Gabriela Dunal (2b) należą do grupy tanecznej MOVE UP ze szkoły tańca Dance Mix prowadzonej przez Karolinę Bieńkowską. W tym roku formacja ma na swoim koncie spore osiągnięcia w tańcu nowoczesnym.

23-25 kwietnia 2010 r.w Twardogórze tancerze z Gorzowa brali udział w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization HIP-HOP, Electric Boogie, mini Production. W kategorii HIP-HOP Formacje, 16 lat i starsi zajęli III miejsce, tym samym zdobywając tytuł II VICE MISTRZÓW POLSKI.

18-19 czerwca 2010 r.
w Kaliszu zajęli IV miejsce podczas Krajowych Mistrzostw International Dance Organization Show Dance, Produkcje.

Dzięki tym osiągnięciom grupa MOVE UP zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata IDO w Bochum (Niemcy).

2 października 2010 r. w kategorii HIP-HOP Formacje, 16 lat i starsi grupa dostała się do ćwierć finału i w ogólnej klasyfikacji zajęła 16 miejsce (40 formacji).
Tego samego dnia gorzowskim tancerzom udało się zdobyć II miejsce i tytuł VICE MISTRZÓW ŚWIATA w kategorii Produkcje.

Popatrz jak tańczą: tutaj i tutaj.