PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Lekcje biblioteczne w WiMBP

OGŁOSZENIA SEKRETARIATUOd listopada 2008 roku uczniowie wszystkich klas uczestniczą w lekcjach bibliotecznych organizowanych w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz w Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Kolędnicy

Z ŻYCIA SZKOŁYNa początku listopada rozpoczęliśmy pracę nad Kolędnikami. Wybraliśmy scenariusz mówiący o rozterkach ucznia, który musi wybierać miedzy dobrem a złem. Klasa 1 a chętnie podzieliła role, zaś o wsparcie muzyczne poprosiliśmy Asię i Olę z 2e oraz Adrię.
Spotykaliśmy się na próbach w czasie długich przerw w poniedziałki i piątki. Cennych rad udzieliła nam pani Elżbieta Kuczyńska, która w domu kultury prowadzi grupę aktorską.
Czas prób był dla nas czasem nauki, szlifu aktorskiego jak również czasem, kiedy mogliśmy się lepiej poznać nawzajem, pożartować i pośmiać.

Szukamy śladów przeszłości- wystawa w III LO.

Z ŻYCIA SZKOŁYUczniowie i nauczyciele III LO nie zapomnieli o 27 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Szkolne obchody rozpoczęły się w auli 13 XII o godzinie 10.00, ale uczniowie przygotowywali się do tego dnia znacznie wcześniej. Już w październiku została ogłoszona akcja "Szukamy śladów przeszłości".

Amnesty International - Maraton Pisania Listów 2008

Z ŻYCIA SZKOŁYW tym roku po raz pierwszy nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Amnesty International - mieliśmy szansę napisać osobiście w sprawie niewinnie skazanych, aresztowanych, przetrzymywanych lub represjonowanych opozycjonistów, obrońców praw człowieka, dziennikarzy, studentów, uczniów.

Maraton Pisania Listów - 13-14 grudnia 2008

OGŁOSZENIA SEKRETARIATUPrzyłączamy się do akcji protestacyjnej Amnesty International. W sobotę 13 grudnia każdy z Was może zabrać głos w obronie praw człowieka. Podaruj swój czas i weź udział w Maratonie Pisania Listów!

KONKURS NA NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ !!!!

OGŁOSZENIA SEKRETARIATU Dlaczego warto chodzić do szkoły??? Powodów jest wiele, a każdy z nich jest równie istotny i niepodważalny. Bo czyż można polemizować z faktem, że chodząc do szkoły działasz na rzecz własnego rozwoju?!
Nawet jeśli jesteś o tym przekonany, bądź jeśli, mimo wszystko, potrzebna jest Ci dodatkowa motywacja – TO PROPOZYCJA DLA CIEBIE !!!!!!!

Spotkanie z Dieter Erhardt

Z ŻYCIA SZKOŁY28 października 2008r. gościł w naszej szkole Dieter Erhardt autor ksiązki „Landsberg nad Wartą i ja”. Organizatorem spotkania była księgarnia „Daniel” i klasa 2b wraz z opiekunami p. Ewą Dziwotą i p. Blanką Herudzińską.
Urodzony w roku 1934 w Landsbergu pisarz wielokrotnie w swoich wypowiedziach ...
Wygenerowano w sekund: 0.02
741,119 Unikalnych wizyt