PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Konkursu o Marii Skłodowskiej - Curie


Kolejna edycja Szkolnego Konkursu o Marii Skłodowskiej - Curie za nami. Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu a zwycięzcom szczególnie gratuluję. Zapraszam do udziału w konkursie za rok. Do zobaczenia!!!
Jola Kulej

Pobierz WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE

Kiermasz ciast


W trakcie zebrania z rodzicami 24 października klasa 2a zorganizowała kiermasz ciast aby wspomóc zbiórkę funduszy na leczenie Adasia Kosa i pani Katarzyny Sukiennickiej. Cieszymy się,że pomogliśmy zfinalizować zbiórkę dla Adasia i dołożyliśmy cegiełkę do zbiórki dla pani Kasi.Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom,które wsparły naszą akcję.

Mediacje rówieśnicze


4 października 2019 r. klasa 2A liceum uczestniczyła w projekcie ,,Mediacje rówieśnicze jako forma zapobiegania konfliktom i przeciwdziałania mowie nienawiści wśród młodzieży w Gorzowie wielkopolskim", które prowadziła Pani Anna Maslej z Fundacji "Centrum Inicjatyw Akademickich" przy WSB.

Na zajęciach uczniowie poznali techniki umożliwiające porozumiewanie w każdej sytuacji oraz jak dobrze być mediatorem rówieśniczym. Dzięki wiedzy zdobytej na warsztatach będziemy lepiej kształtować samoświadomość, samokontrolę emocji i wzmacniania postawy asertywne.

Warsztaty dla maturzystów1 Października odbyły się warsztaty dla maturzystów na temat startu na rynku pracy, które poprowadzili dwaj absolwenci naszej szkoły Adrian Prędkiewicz oraz Kordian Kicza. Opowiedzieli uczniom o swoich początkach i doświadczeniach na rynku pracy. Podzielili się wieloma przydatnymi wskazówkami i radami, a także pokazali różne ścieżki którymi mogą podążyć. Zajęcia były bardzo ciekawe i przydatne. Z pewnością wiedza zdobyta na warsztatach zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

Po więcej informacji zapraszamy na indywidualne strony tych niezwykłych osób:

Adam Prędkiewicz: adrianpredkiewicz

Kordian Kicza: kordiankicza

DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICZENIA W TAK WSPANIAŁYCH WYKŁADACH

Pokaz Szalonego Profesora„Pokaz Szalonego Profesora”

Dzisiejszego dnia, tzn.19.11.2019, wtorek ...odbyły się w naszej szkole zajęcia z ciekłym azotem oraz metanem. W zajęciach brały udział wszystkie klasy pierwsze oraz klasa 5 SP7.
Zajęcia były interaktywne, więc uczniowie obcowali z bardzo niskimi temperaturami oraz z baaardzo wysokimi.
Zerknijcie proszę na foto relację z powyższych zajęć.
Dziękujemy p.Marcie i p.Jankowi z Miasta Nauki Szczecin za współpracę.

Pozdrawiam
Anna Czarnecka

Pokaz Szalonego Profesora (obejrzyj)

Nakrętki dla WiktoriiMoi Drodzy

Ogromnie Wam dziękuję za gest, za dobre serce...za to, że pamiętacie o drugiej osobie. Przekazaliśmy nakrętki dotychczas zebrane Wiktorii. Jednocześnie przekazałam kartki urodzinowe przez Was zrobione. Uśmiech na twarzy Wiktorii mówił WSZYSTKO. W swoim i Jej imieniu, BARDZO Wam dziękuję.

Pozdrawiam
Anna Czarnecka


Nakrętki dla Wiktorii (obejrzyj)

Halloweenowy konkurs


W czwartek 31 października na 5 godzinie lekcyjnej w naszej szkole odbył się halloweenowy konkurs. Klasy zostały ocenione w kategoriach najlepszy kostium, najładniejsza dynia i najlepiej udekorowane drzwi. Pierwsze miejsce i złoty numerek wygrała klasa 1B po gimnazjum. Klasa 1A po gimnazjum zajęła drugie miejsce, a klasa 1B po podstawówce trzecie. Klasy te dostaną słodki upominek. Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali!

Halloweenowy konkurs (obejrzyj)


Wygenerowano w sekund: 0.01
1,221,622 Unikalnych wizyt