PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Stypendia przyznane

Z ŻYCIA SZKOŁYJak co roku, w szkołach ponadgimnazjalnych, przyznano uczniom, którzy w roku szkolnym 2008/09, osiągnęli wysokie wyniki w nauce stypendia Prezesa Rady Ministrów.


BYĆ BLIŻEJ TEATRU

Z ŻYCIA SZKOŁYOd września uczniowie klasy I a uczestniczą w zajęciach teatralnych. Te dodatkowe zajęcia edukacyjne są elementem realizowanej w tym roku innowacji. Umożliwiają one uczniom rozwijanie ich zainteresowań i uzdolnień.


KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Z ŻYCIA SZKOŁYW roku szkolnym 2008/2009 Lubuski Kurator Oświaty wraz z Zarządem Koła Związku Sybiraków w Gorzowie Wlkp. ogłosili konkurs dla młodzieży „Syberia - podróż w nieznane. Historia ocalonych z zesłania”. Wzięli w nim udział również uczniowie naszej szkoły.

Wycieczka II d

Z ŻYCIA SZKOŁY9 października 2009 r. klasa II d pojechała do Rokitna i Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień.

Zapraszamy do współzawodnictwa

Wydawnictwo psychologiczne „Charaktery” organizuje II Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej. Na najlepszych czekają stypendia i cenne nagrody rzeczowe, ale również indeksy polskich uczelni.

BIEGI PRZEŁAJOWE

SPORT7 października 2009 r. w ramach Licealiady Dzieci i Młodzieży odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe na dystansie 1.200 m.

BYŁ SOBIE TURNIEJ...

Z ŻYCIA SZKOŁY10 października 2009 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. odbył się Ogólnopolski Turniej Ortograficzny. To część akcji (turniej rozgrywa się w różnych miastach na terenie całego kraju), której ideą przewodnią jest promowanie kultury i poprawności języka oraz zadbanie o edukacyjny rozwój społeczeństwa.

JESZCZE O OTRZĘSINACH

Z ŻYCIA SZKOŁY11 września 2009 w lesie przy ulicy Dobrej odbyły się otrzęsiny klas I. Ich celem było oficjalne przyjęcie w szeregi społeczności uczniowskiej III Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wlkp. nowych uczniów.

FESTYN W BISKUPINIE

Z ŻYCIA SZKOŁYDnia 23 września 2009 r. czterdziestodwuosobowa grupa uczniów z naszej szkoły pojechała na festyn archeologiczny organizowany w skansenie w Biskupinie. Tegoroczny festyn odbywał się pod hasłem „Polak Węgier – dwa bratanki”.ZACZĘŁO SIĘ...

Z ŻYCIA SZKOŁYWe wtorek o godz. 9:00 na dziedzińcu naszej szkoły uroczyście powitaliśmy rok szkolny 2009/2010.

BLISKIE SPOTKANIA

Z ŻYCIA SZKOŁYNim zabrzmiał pierwszy dzwonek odbyły się w naszej szkole kolejne Bliskie spotkania III-go stopnia - DAJ SIĘ POZNAĆ, DAJ SIĘ POLUBIĆ.
Wygenerowano w sekund: 0.01
2,184,619 Unikalnych wizyt