PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Rekolekcje w naszej szkole

Z ŻYCIA SZKOŁYPrzygotowania do rekolekcji rozpoczął o. Rafał od zrobienia zdjęć do plakatu. Kiedy plakat, zachęcający do wzięcia udziału w rekolekcjach zawisł w holu szkoły, wzbudził ogromne zainteresowanie uczniów.

Światowy Dzień Liczby pi w III LO

Z ŻYCIA SZKOŁY16. 03. 2009 obchodziliśmy w naszej szkole święto liczby pi . Impreza miała charakter międzyszkolny. Wzięło w niej udział 21 uczniów z gorzowskich szkół gimnazjalnych. Przez 3 godziny rozwiązywali oni różnorodne zadania oraz rebusy obejmujące swym zakresem program nauczania matematyki i fizyki w gimnazjum.

Laureatka

Z ŻYCIA SZKOŁYAnia Żejmo (klasa 1c) w środę 18 marca 2009 roku została laureatką eliminacji powiatowych dla miasta Gorzowa Wlkp. w LII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

!!!DZIEŃ OTWARTY W III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. WŁ. SZAFER

OGŁOSZENIA SEKRETARIATUDyrektor III Liceum Ogólnokształcącego informuje, że w związku ze zmianami organizacyjnymi nastąpiło przesunięcie godziny, o której rozpocznie się Dzień Otwarty.

Studia w Zielonej Górze

OGŁOSZENIA SEKRETARIATU21 stycznia 2009 roku w naszej szkole odbyły się spotkania ze studentami Uniwersytetu Zielonogórskiego. Tegoroczni maturzyści mieli okazję zdobyć informacje na temat różnorodnych kierunków studiów oraz inicjatyw podejmowanych przez uczelnię. Przedstawiono cztery projekty:

Lekcje biblioteczne w WiMBP

OGŁOSZENIA SEKRETARIATUOd listopada 2008 roku uczniowie wszystkich klas uczestniczą w lekcjach bibliotecznych organizowanych w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz w Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Kolędnicy

Z ŻYCIA SZKOŁYNa początku listopada rozpoczęliśmy pracę nad Kolędnikami. Wybraliśmy scenariusz mówiący o rozterkach ucznia, który musi wybierać miedzy dobrem a złem. Klasa 1 a chętnie podzieliła role, zaś o wsparcie muzyczne poprosiliśmy Asię i Olę z 2e oraz Adrię.
Spotykaliśmy się na próbach w czasie długich przerw w poniedziałki i piątki. Cennych rad udzieliła nam pani Elżbieta Kuczyńska, która w domu kultury prowadzi grupę aktorską.
Czas prób był dla nas czasem nauki, szlifu aktorskiego jak również czasem, kiedy mogliśmy się lepiej poznać nawzajem, pożartować i pośmiać.

Szukamy śladów przeszłości- wystawa w III LO.

Z ŻYCIA SZKOŁYUczniowie i nauczyciele III LO nie zapomnieli o 27 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Szkolne obchody rozpoczęły się w auli 13 XII o godzinie 10.00, ale uczniowie przygotowywali się do tego dnia znacznie wcześniej. Już w październiku została ogłoszona akcja "Szukamy śladów przeszłości".

Amnesty International - Maraton Pisania Listów 2008

Z ŻYCIA SZKOŁYW tym roku po raz pierwszy nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Amnesty International - mieliśmy szansę napisać osobiście w sprawie niewinnie skazanych, aresztowanych, przetrzymywanych lub represjonowanych opozycjonistów, obrońców praw człowieka, dziennikarzy, studentów, uczniów.

Maraton Pisania Listów - 13-14 grudnia 2008

OGŁOSZENIA SEKRETARIATUPrzyłączamy się do akcji protestacyjnej Amnesty International. W sobotę 13 grudnia każdy z Was może zabrać głos w obronie praw człowieka. Podaruj swój czas i weź udział w Maratonie Pisania Listów!

KONKURS NA NAJWYŻSZĄ FREKWENCJĘ !!!!

OGŁOSZENIA SEKRETARIATU Dlaczego warto chodzić do szkoły??? Powodów jest wiele, a każdy z nich jest równie istotny i niepodważalny. Bo czyż można polemizować z faktem, że chodząc do szkoły działasz na rzecz własnego rozwoju?!
Nawet jeśli jesteś o tym przekonany, bądź jeśli, mimo wszystko, potrzebna jest Ci dodatkowa motywacja – TO PROPOZYCJA DLA CIEBIE !!!!!!!
Wygenerowano w sekund: 0.01
2,625,587 Unikalnych wizyt