Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii
Dodane przez szafer dnia Kwietnia 21 2022 20:07:14

Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ

Zapraszamy Maturzystów na Noc Powtórkową z Geografii organizowaną przez Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego! W tym roku będzie to trzecia Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii, która odbędzie się na platformie zdalnego nauczania Uniwersytetu Jagiellońskiego – Open UJ.

Materiały powtórkowe z geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej będą dostępne przez miesiąc – od 15 kwietnia do 15 maja 2022 r. Dostęp do materiałów powtórkowych jest bezpłatny!

Materiały te obejmują prezentację z nagranym wykładem do odtworzenia w przeglądarce oraz krótki skrypt do pobrania. Przygotowali je nasi pracownicy, doktoranci i absolwenci, którzy pracowali jako nauczyciele w szkołach średnich. Jeden z wykładów odbędzie się na żywo 23 kwietnia 2022 r. – szczegółowe informacje będą podane w terminie późniejszym.

W tym roku odbędą się również spotkania online z naszymi studentami i studentkami, którzy będą odpowiadać na pytania dotyczące rekrutacji i studiowania geografii na UJ. Szczegółowe informacje będą dostępne po zarejestrowaniu się na platformie zdalnego nauczania Uniwersytetu Jagiellońskiego – Open UJ.


Osoby zainteresowanie udziałem w Wirtualnej Nocy Powtórkowej z Geografii, prosimy o zarejestrowanie się na platformie zdalnego nauczania Uniwersytetu Jagiellońskiego – Open UJ.

Link do rejestracji: Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii

Zapraszamy!