PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

PASJONADA Z PASJĄ

Z ŻYCIA SZKOŁYPASJONADA Z PASJĄ

W dniach od 27 kwietnia do 30 kwietnia w naszym liceum odbywało się wiele imprez w ramach cyklicznej imprezy pod nazwą PASJONADA. W tym roku również mogliśmy uczestniczyć w wielu ciekawych spotkaniach.
W poniedziałek przedstawiciele klas brali udział w różnorodnych konkursach. Recytatorzy prezentowali swoje interpretacje wierszy nie całkiem poważnych w konkursie NIEBIESKA KROWA. Językowcy chwalili się znajomością języków obcych. Najwięcej emocji wzbudził konkurs NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH. Wiedzą ogólną popisywały się drużyny ze wszystkich klas.
We wtorek przybyli do naszej szkoły pasjonaci. Mogliśmy zdobyć ciekawe informacje na temat nurkowania, wędkarstwa, fotografiki, tańca nowoczesnego. Największym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z Japończykiem oraz pokaz walk średniowiecznych wojów.
Środa to dzień muzyczny. Dzięki zaangażowaniu naszej koleżanki Adrii z klasy 2b wielu uczniów zaprezentowało swoje talenty wokalne i instrumentalne.
Na zakończenie PASJONADY ocenione zostały prace poszczególnych klasy (plastyczne i literackie), które były wstępem do realizacji projektu związanego z obchodami 20 – lecia naszej szkoły. Uczniowie wykonywali prace będące wyobrażeniem, budynku III Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Szafera mieszczącego się przy ulicy Warszawskiej, w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Za organizację pasjonały odpowiedzialny był Parlament Uczniowski, nad którego pracą czuwały Panie Profesor Grażyna Barłóg i Profesor Ewa Szymońska.
W przyszły roku tez będzie tak fajnie!

Zapraszamy do galerii.
Wygenerowano w sekund: 0.01
2,113,881 Unikalnych wizyt