PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Otrzęsiny klas pierwszych

Z ŻYCIA SZKOŁYDnia 9 września w lesie na Wieprzycach odbyły się OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH. Organizatorami imprezy byli ubiegłoroczni zwycięzcy – klasa 2a wraz z wychowawcą profesor Urszulą Juryszczak.
Uczniowie klas pierwszych zmagali się z 10 konkurencjami (do trzech z nich mogli przygotować się wcześniej). W pierwszym zadaniu całe klasy udały się w trasy, na których poukrywane były i zadania (między innymi wykonanie portretu nauczyciela lub prezentu z darów lasu). Po powrocie na miejsce zbiórki nastąpiła prezentacja prac oraz wcześniej przygotowanych piosenek, transparentów z logo klasy i przebrania w stylu wcześniej wylosowanym (np. rasta, disco, metal, hip – hop).
Po zakończeniu konkurencji uczniowi zostali nakarmieni (jadalnym w 100%) pokarmem oraz nastąpiło tradycyjne obcięcie kocich ogonów. Aby stać się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły pierwszoklasiści złożyli przygotowaną dla nich przysięgę. Na zakończenie wspólnie upiekliśmy kiełbaski przy wesoło strzelającym iskrami ognisku.
Zwycięzcami, a tym samym organizatorami przyszłorocznych OTRZĘSIN, została klasa 1d pod opieką wychowawcy profesor Iwony Tokarczuk.
Wygenerowano w sekund: 0.01
2,625,533 Unikalnych wizyt