PROJEKTY UNIJNE

Projekt: Poznaję - Obserwuję - Rozumiem - mój niezwyczajny zwyczajny świat
Pilotażowy program rozwojowy dla uczniów gorzowskich gimnazjów i liceów z wykorzystaniem e-learningu

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

WAŻNE LINKI

Kapitał Ludzki
Europejski Fundusz Społeczny
Biuletyn Informacji Publicznej
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką
Pilotażowe doskonalenie nauczycieli na temat transgranicznych kontaktów z praktyką

Pożegnanie maturzystów 2023r.


Pożegnanie maturzystów 2023r. - fotorelacja(obejrzyj)

Wydział chemii UAM


Dnia 26.04 uczniowie 3LO realizujący chemię w rozszerzeniu odwiedzili wraz z opiekunami Wydział chemii UAM w Poznaniu. Tytuł wykładu wraz z pokazem ciekawych eksperymentów "Spacer po układzie Okresowym - pierwiastki bloku s".Bylo wybuchowo, kolorowo, wesoło i bardzo ciekawie. Jeszcze tam wrócimy!!!

Wydział chemii UAM(obejrzyj)Sadzenie lasu 2023.


W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła nawiązała współpracę z Nadleśnictwem Kłodawa. W ramach tej współpracy naszym uczniom zaproponowano przyłączenie się do akcji sadzenia lasu. Młodzież dwukrotnie spędziła bardzo pożytecznie czas przyczyniając się do zwiększenia drzewostanu na naszej planecie. W październiku uczniowie klasy 1b i 1c posadzili około 1000 dębów w okolicach Kłodawy, zaś w bieżącym miesiącu dzięki uczniom kl. 2a oraz 2c przybyło około 1000 buków w okolicach jeziora Ostrowie. Naszą młodzież czekała miła niespodzianka po przyjeździe do lasu: zostaliśmy powitani przez samego pana Nadleśniczego oraz dwóch innych pracowników Nadleśnictwa i być może po raz pierwszy większość z nas miała przyjemność wysłuchać pięknej gry na rogu myśliwskim. Po skończonej pracy udaliśmy się do leśniczówki na pyszny poczęstunek przygotowany przez pracowników Nadleśnictwa. Wszyscy byliśmy zadowoleni: spędziliśmy kilka godzin na świeżym powietrzu i w tym samym czasie zrobiliśmy coś bardzo pożytecznego dla przyszłych pokoleń :)

Sadzenie lasu 2023(obejrzyj)

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI 2023Za nami ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI 2023.
Uczestniczyliśmy min. w Ekologicznym Festiwalu Online EKOFESTON, podczas którego wysłuchaliśmy ciekawych prelekcji pt. “Dlaczego powinniśmy być ambasadorami drzew, retencji i zapylaczy”, “Surowce w pętli ponownego użycia”, “Segregacja odpadów od A do Z”, “Jak nieświadomie marnujemy wodę i proste sposoby oszczędzania wody”, “Historia opakowań, historią naszej cywilizacji”, obejrzeliśmy filmy pokazujące piękno i zagrożenia otaczającego nas środowiska oraz możliwości wykorzystania odpadów do tworzenia artystycznych instalacji tzw. art-recyklin. W ramach tematu pt. “Zrób coś dla siebie z myślą o Ziemi” uczestniczyliśmy w warsztatach – “Doniczka samoodnawiająca”. Na koniec Festiwalu odbył się konkurs koła fortuny – “W koło środowiska”.


ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI 2023(obejrzyj)


WYCIECZKA DO TRÓJMIASTAW dniach 19-21 kwietnia b.r. odbyła się trzydniowa wycieczka do Trójmiasta. W wyjeździe wzięły udział klasy 3a, 3c LO oraz 8a SP.

Trójmiasto to miejska aglomeracja, gdzie znajduje się wiele ciekawych miejsc. Uczniowie przeszli śladami obrońców Westerplatte, spacerowali ulicą Długi Tang, zobaczyli Fontannę Neptuna, Dwór Artusa, Kościół Mariacki oraz Ratusz. Zwiedzili również Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej oraz Muzeum Emigracji, a wieczorem podziwiali zachód słońca nad morzem.

Ostatniego dnia spacerowali w Sopocie po Molo a także słynnym Munciaku.

Wycieczka do Trójmiasta to niesamowite przeżycie.

Trójmiasto 2023(obejrzyj)

Julia Kruszakin laureatką.JULIA KRUSZAKIN ZOSTAŁA LAUREATKĄ I STOPNIA OLIMPIADY LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO. GRATULUJEMY!


LEGO LOGOSW dniu 12.04.2023 r. p. Maja Wilczewska przeprowadziła warsztaty LEGO LOGOS dla uczniów klasy 2D naszego liceum. LEGO LOGOS to metoda pracy z klockami Lego de Jarosława Marka Spychały. Nasi uczniowie zmierzyli się z Anegdotą o Talesie.


LEGO LOGOS(obejrzyj)HARMONOGRAM REKRUTACJI na rok szkolny 2023/2024

HARMONOGRAM REKRUTACJI na rok szkolny 2023/2024


Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki(pobierz)


Zarządzenie Lubuskiego Kuratora Oświaty(pobierz)


Załącznik do Zarządzenia Lubuskiego Kuratora Oświaty(pobierz)


Zasady rekrutacji ZSO nr 3(pobierz)


Ulotka 1(pobierz)


Ulotka 2(pobierz)

Święta Wielkanocne 2023r.

Wyniki konkursu Szaferada 2023WYNIKI KONKURSU 2023 (pobierz)
Dzień Otwarty III LOSkładam serdeczne podziękowania Uczniom, Rodzicom, Pracownikom naszej szkoły za zaangażowanie w organizację Dnia Otwartych Drzwi. Ogromny wkład wszystkich w przygotowania i realizację tego przedsięwzięcia został doceniony przez rodziców i uczniów, którzy przybyli zobaczyć naszą szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony czas i pracę.
Anna Łapińska

Film o nas(obejrzyj)
Wygenerowano w sekund: 0.00
2,625,586 Unikalnych wizyt